Woman secret

Pre každú ženu je tehotenstvo a materstvo tým najkrajším darom v živote, avšak s príjemným prichádzajú i povinnosti, no pre matku z väčšej časti príjemné. Práve preto by ste sa mali predtým ako sa rozhodnete pre tento dôležitý krok vo Vašom živote starostlivo pripraviť a prispôsobiť tomu celý svoj život. V tomto Vám môžu výrazne pomôcť tehotensk...

Pre každú ženu je tehotenstvo a materstvo tým najkrajším darom v živote, avšak s príjemným prichádzajú i povinnosti, no pre matku z väčšej časti príjemné. Práve preto by ste sa mali predtým ako sa rozhodnete pre tento dôležitý krok vo Vašom živote starostlivo pripraviť a prispôsobiť tomu celý svoj život. V tomto Vám môžu výrazne pomôcť tehotenské a ovulačné testy Woman secret.

Detaily

Woman secret  Počet produktov v kategórii: 8

Podkategórie

  • Woman secret "Baby" -...

    Tehotenské testy Woman secret "BABY" sú určené k rýchlemu a spoľahlivému zisteniu včasného tehotenstva. Testy je možné vďaka vysokej citlivosti 10mlU/ml použiť kedykoľvek v priebehu 24 hodín, tzn. že nemusíte použiť ranný moč.

  • Woman secret "Right...

    Túžite po dieťatku? Ak áno je dobré, aby ste poznali svoje plodné dni. Ovulačné testy Woman secret sú dobrým pomocníkom pre páry, ktoré sa pokúšajú otehotnieť. Pomocou týchto testov môžete určiť s 99,5% presnosťou vaše najplodnejšie dni v mesiaci.

  • Woman secret "Girl or...

    Ste tehotná a chceli by ste rýchlo vedieť pohlavie Vášho dieťatka? Je tu pre Vás nový, jednokrokový test na určenie pohlavia dieťaťa Woman secret "Girl or Boy". Test je určený na použitie po ukončenom 10. týždni tehotenstva.

Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek