Imperial Vitamins KLUB - vernostný program pre zákazníkov

Staňte sa členom Imperial Vitamins KLUBu a začnite okamžite využívať klubové výhody!  

Čo vstupom do Imperial Vitamins KLUBu získate a prečo sa stať členom klubu?

- Iba členovia Imperial VITAMINS KLUBu získajú  za každý svoj nákup vernostné body, ktoré si môžu premeniť na zľavové poukážky.

- Každý mesiac žrebujeme zo zákazníkov, ktorý vstúpili do Imperial Vitamins KLUBU výhercov atraktívnych odmien.

- Každý mesiac máme pre členov Imperial VITAMINS KLUBu pripravené zaujímavé akcie a zľavy na naše produkty, o ktorých Vás budeme informovať.

- Pri objednávke nad 50 Eur neplatíte poštovné.

- Členom Imperial Vitamins KLUBu zadarmo zasielame poštou naše tlačené periodikum Imperial NEWS.

Ako sa stať členom Imperial Vitamins KLUBu?

Je to úplne jednoduché. Členom Imperial Vitamins KLUBu sa stáva každý registrovaný zákazník. Stačí, ak pri Vašej prvej objednávke riadne vyplníte všetky potrebné informácie. Automaticky sa stávate členom Imperial VITAMINS KLUBu a môžete naplno využívať klubové výhody. Členstvom v Imperial Vitamins klube sa k ničomu nezaväzujete, je bezplatné a získate možnosť zvýhodneného nákupu produktov Imperial VITAMINS.

Aké sú podmienky získania Vernostných bodov?

Za každý svoj nákup na stránke www.imperialvitamins.sk získavate vernostné body. Za každých 10 Eur svojho nákupu získate 1 vernostný bod. 1 vernostný bod má hodnotu 1 Eura. Je na Vás, ako s vernostnými bodmi naložíte. Buď si ich môžete zbierať, alebo si body z každého nákupu môžete okamžite vo Vašom účte premeniť na poukaz, ktorý použijete ako zľavu na Váš ďalší nákup. Predstavte si, že nakúpite na www.imperialvitamins.sk tovar za 30 Eur. Za tento nákup získate 3 vernostné body, ktoré si môžete vymeniť za poukážku v hodnote 3 Eurá. Túto poukážku môžete použiť hneď pri Vašej ďalšej objednávke.

Ako sa na stránke www.imperialvitamins.sk zaregistrovať?

Sú dve možnosti ako sa zaregistrovať. Prvá možnosť je registrácia pri realizácii prvej objednávky na stránke www.imperialvitamins.sk, kde Vás systém intuitívne po krokoch privedie až ku uskutočneniu objednávky a platnej registrácii. Druhá možnosť je registrácia bez nákupu. Túto môžete uskutočniť keď kliknete na odkaz - Váš účet (vo vrchnej úzkej lište na stránke www.imperialvitamins.sk). Ďalej Vás systém navedie ku úspešnému uskutočneniu registrácie.

Ako získať a premeniť si vernostné body na zľavovú poukážku?

Vernostné body si vo Vašom účte môžete premeniť na zľavovú poukážku, ktorú si môžete uplatniť pri Vašom ďalšom nákupe. Je to jednoduché. Prihláste sa do Vášho účtu na stránke www.imperialvitamins.sk  - Váš účet (vo vrchnej úzkej lište na stránke www.imperialvitamins.sk). Zobrazia sa Vám detaily Vášho účtu. Kliknite na odkaz - Moje vernostné body. Zobrazí sa Vám história prevodu Vašich vernostných bodov. Pod tabuľkou sa Vám zobrazí banner s popisom - Transformovať moje body do poukazu na ... € (Pozor, táto možnosť sa Vám zobrazí až keď je objednávka za ktorú chcete použiť body doručená a prevzatá). Kliknite na tento banner. Zobrazí sa Vám upozornenie, či chcete naozaj svoje body transformovať na poukážku. Potvrďte toto hlásenie. Zobrazí sa Vám tabuľka v ktorej nájdete zľavový kód, ktorý môžete použiť pri Vašom ďalšom nákupe. Pri Vašom ďalšom nákupe Vám po prihlásení do Vášho účtu na www.imperialvitamins.sk systém automaticky ponúkne uplatnenie tohto zľavového kupónu. Systém Vám uplatnenie zľavového kupónu ponúkne hneď v prvom kroku objednávky (Zhrnutie). Použijete ho kliknutím na zľavový kód a potvrdením tlačidla OK.