Najpredávanejšie

Zľavnený tovar

Informácie

Muži chcú sex a ženy lásku! Je to mýtus alebo realita?

Muži chcú sex a ženy lásku! Je to mýtus alebo realita?

Muži neradi dávajú najavo svoje city a aj keď ženy by najradšej počúvali stále dookola, ako ich partner miluje, zbožňuje a všetko okolo toho, vo väčšine prípadov sa musia vyrovnať s tým, že pravidelné vyznania určite nebudú na dennom poriadku. Chlapom stačí, keď to povedia raz a stručne, nezdá sa im nutné to opakovať.

Prečo je to tak?

Rozdielne očakávania V prvom rade si treba uvedomiť, že mužský mozog funguje inak ako ženský. Keď je chlap v práci, tak sa potrebuje sústrediť iba na prácu a na nič iné. A keď je s vami, tak sa chce venovať len vám. Jednoducho, nie je schopný robiť niekoľko vecí naraz, zatiaľ čo ženy sú v tom expertky. Keď mešká na stretnutie, chceme to vedieť, rovnako ako chceme vedieť, či dorazil domov, alebo niekam inam v poriadku. Chlapi sa na to pozerajú úplne inými očami a považujú to za úplnú zbytočnosť.

Chceme len objatie

Lenže, keď muža objímeme, on si hneď myslí, že túžime po vášnivom sexe. Jeho ruky sa presunú z chrbta na boky, zadok a ešte nižšie. A nám to lezie na nervy, lebo sme chceli iba obyčajné objatie. Podľa výskumov však muž prežíva silné citové zranenie, keď ho žena odmietne a myslí si, že už pre ňu nie je príťažlivý. Treba si však uvedomiť, že sex tvorí 25% vzťahu a nie je to len niečo, čo dávame hocikomu a hocikedy.

Čo naozaj potrebujeme?

V skutočnosti je tvrdenie, že muži potrebujú sex a ženy lásku úplný mýtus. Spojenie týchto dvoch veci potrebujeme obaja a na pohlaví nezáleží. A môžete si byť istá, že určitom bode sa mužské a ženské očakávania vždy stretnú, treba len správne načasovanie. Muži len musia ukazovať záujem a ženy potrebujú vidieť, že ešte stále dokážu zapáliť oheň v jeho vnútri.

Zdroj: wanda.pluska.sk

Pridaj komentár

Všetky polia sú povinné

Meno:
E-mail: (nebude zobrazený)
Komentáre: