Najpredávanejšie

Zľavnený tovar

Informácie

V akom veku začínajú mať muži problémy s erekciou?

V akom veku začínajú mať muži problémy s erekciou?

Aj keď sa väčšinou uvádza, že porucha erekcie je problém súvisiaci s pokročilým vekom, tak podľa nového britského výskumu má najväčšiu časť mužov problém s dosiahnutím kvalitného stoporenia oveľa skôr.

A to už medzi tridsiatym a štyridsiatym rokom života. Ale pritom potrebujú menej často Viagru ako muži po päťdesiatke. Nakoľko ich problém nebýva väčšinou fyzický. Z prieskumu na vzorke 2000  Britov vo veku 18 až 60 rokov vyplýva, že porucha erekcie trápi v priemere 43 percent mužov. U mladých mužov je to však väčšinou problém psychologický a spúšťačmi sú stres, únava, úzkosť a nadmerná konzumácia alkoholu. Až  staršie ročníky začnú mať problémy fyziologické, ktoré sa dajú liečiť vhodnými výživovými doplnkami.

Podľa výsledkov medzi mužmi do tridsiatky zažíva problémy s erekciou 35 percent, medzi mužmi vo vekovej skupine 30 až 40 rokov až 50 percent a medzi mužmi nad 40 rokov okolo 42 percent.  „Porucha erekcie je v našej spoločnosti tabu, ktoré musíme zlomiť. V časoch, kedy sa veľa ľudí nehanbí odhaľovať detaily zo svojho sexuálneho života na sociálnych sieťach, je smutné, že sa muži hanbia hovoriť o tom, že majú problém s erekciou,“ uviedla britská lekárka Hilary Jonesová v rozhovore pre denník The Mail. Viagra najčastejšie pomáha mužom s fyzickými problémami. Tým s psychickými pomôže vtedy, keď na ňu spoliehajú ako na svoju oporu, teda ide o placebo účinok. Väčšine mužov s psychologickou impotenciou ale nepomôže, a je nutné odstrániť úzkosť, stres a strach.

zdroj: adam.cas.sk

Pridaj komentár

Všetky polia sú povinné

Meno:
E-mail: (nebude zobrazený)
Komentáre: