Najpredávanejšie

Zľavnený tovar

Informácie

Konečne tehotná?

Konečne tehotná?

Pokúšate sa s partnerom o vaše vytúžené dieťatko? V tom prípade je pochopiteľné, že chcete byť informovaní, ako na tom ste – či sa „to“ už podarilo. A to ešte skôr, ako vám to povie lekár v ambulancii. Dobrú službu vtedy urobia tehotenské a ovulačné testy. Tie druhé dokonca môžu predpovedať, v ktorom čase je pravdepodobné, že otehotniete.

Tehotenské testy zaznamenávajú prítomnosť tehotenských hormónov v moči. Teda choriového gonadotropínu – HCG. Tento hormón začína telo ženy produkovať po tom, keď sa oplodnené vajíčko usadí na výstelke maternice. HCG pomáha rastu a vývoju maternice a plodu. Domáce tehotenské testy odhalia prítomnosť HCG v moči, v lekárni ich dostanete s označením 10 IU/ml. Tieto čísla hovoria o tom, akú hodnotu hormónu HCG test v moči zachytí. Testy 10 IU/ml sú citlivejšie a odhalia tehotenstvo skôr. Vhodné sú pre každú ženu v plodnom veku, najmä po nechránenom pohlavnom styku. Tehotenské testy obsahujú časť určenú na zachytenie vzorky moču a časť, ktorá ukáže výsledok. Niektoré sa vkladajú priamo do prúdu moču, iné sa ponárajú do nádobky s močom, prípadne sa na ne moč nanáša pipetou. Väčšina testov je celodenných, a preto ich možno použiť kedykoľvek počas dňa. Lekári však odporúčajú kontrolovať ranný moč, ktorý obsahuje najvyššiu koncentráciu hormónu HCG.

JEDNODUCHO A RÝCHLO

V lekárňach možno kúpiť veľmi kvalitné tehotenské testy Woman secret „Baby“. Dostanete ich v rôznych variáciách – buď obsahujú klasický testovací prúžok, alebo kazetu s plastovou pipetou a nádobkou na zachytenie moču, alebo tyčinku, ktorá sa vkladá do prúdu moču. Všetky možnosti sú rýchle a jednoducho sa používajú. Vysoká citlivosť testov a ich presnosť umožní pri správnom používaní zistiť prípadné tehotenstvo už päť až sedem dní po počatí. Citlivosť testu je 10 lU/ml. Či budete mamička, zistíte pohodlne doma. Samozrejme, po domácich testoch treba absolvovať vyšetrenie u gynekológa.

PREDPOVEDÁ OVULÁCIU

Ďalším pomocníkom, ktorý vás môže posunúť k bábätku, sú ovulačné testy Woman secret „Right time“. Ide o testy, ktoré predpovedajú, kedy máte zvýšený LH hormón – teda luteinizačný hormón a blížite sa k ovulácii. Tento hormón podporuje vo vaječníkoch vývoj vačkov zvaných folikuly, ktoré obsahujú vajíčka – budúci zárodok života. Pred použitím testu musíte sledovať dĺžku menštruačného cyklu – zistiť počet dní od prvého dňa menštruácie do dňa nesledujúcej menštruácie. Testy obsahujú balenie s dvadsiatimi prúžkami. Denným používaním ovulačného testu ľahko zistíte, kedy sa blížite k ovulácii. Nárast LH hormónu signalizuje, že k ovulácii môže dôjsť v najbližších 24 až 48 hodinách. Ak budete mať pohlavný styk práve v tom čase, šance na otehotnenie sa maximalizujú.

Viac o testoch sa dozviete na:

www.tehotensketesty.sk

5Komentáre

 • Avatar
  Treat Assignment Help
  feb 26, 2020

  Your post is awesome, thanks for sharing good information, it's really amazing post. While reading this article felt to comment about my writing skills & service. We at TreatAssignmentHelp website providing Academic Writing for students and that's called Assignment help service for online and offline writing service. I believe that Assignment Writing Services are capable of all typewriting help. The writers are helpful and I believe in their work. When I was unable to write my academic essay, treat assignment service is only one option for me. I told my problem to essay writers and they make it easy for me. My assignment is delivered within the deadline. I was surprised by their fast service and the best Essay Writing Services knowledge. Now I can rely on the essay writers. Thanks to Treat Assignment Help for improving my writing skills.

 • Avatar
  sophie
  mar 19, 2020

  I’ve been surfing online more than three hours today, yet I never found any interesting article like yours. It’s pretty worth enough for me. In my opinion, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before. PLease visit our site webstagram

 • Avatar
  sophie
  apr 16, 2020

  This is a shrewd blog. I would not joke about this. You have such a great amount of information about this issue, thus much enthusiasm. You likewise realize how to make individuals rally behind it, clearly from the reactions. webstagram

 • Avatar
  kathybrunt
  apr 18, 2020

  The post is really superb. It’s varied accessory information that consists during a basic and necessary method. Thanks for sharing this text. The substance is genuinely composed. This web log is frequently sharing useful actualities. assignment crux Keep sharing a lot of posts.

Pridaj komentár

Všetky polia sú povinné

Meno:
E-mail: (nebude zobrazený)
Komentáre: