Woman secret "Baby" jednokrokový prúžkový tehotenský test s nádobkou 2v1 Zväčšiť

Woman secret "Baby" jednokrokový prúžkový tehotenský test s nádobkou 2v1

nové

Tehotenský test vo forme prúžku je najjednoduchší a najlacnejší variant diagnostického testovania. Tehotenský test je navrhnutý na rýchle vizuálne zistenie výsledku zo vzorky moču.

www.womansecret.sk

Viac detailov

Žiadne vernostné body pre tento produkt.


2,90 €

Žiadne vernostné body pre tento produkt.


Detaily

Woman secret "Baby" jednokrokový prúžkový tehotenský test s nádobkou 2v1 je vysokokvalitný tehotenský test, ktorý zisťuje prítomnosť HCG hormónu v moči na úrovni 10mlU/ml pre skoré zisťovanie gravidity. Vysoká citlivosť testu a jeho presnosť, Vám pri správnom použití testu umožní zistiť Vaše tehotenstvo už 5-7 dní po počatí. Manipulácia s testom je jednoduchá a rýchla. Test je možné použiť v priebehu celého dňa.

Kedy môžete test použiť?

5-7 dní po počatí

Ako narábať s testovacím prúžkom?

Odoberte vzorku moču do čistej nádoby. Najlepší je raňajší moč, nakoľko má hormón HCG najvyššiu koncentráciu, ale môže byť použitá aj vzorka moču odobratá kedykoľvek v priebehu dňa.

Prevedenie testu:

Test aplikujte pri izbovej teplote. Otvorte ochranný obal a vyberte testovací prúžok.

Uchopte prúžok za modrý koniec. Opačného konca sa nedotýkajte, nakoľko by mohlo dôjsť ku skresleniu výsledku a ponorte ho na 10 sekúnd do nádoby so vzorkou moču po vyznačenú časť (MAX).

Prúžok položte na podložku a počkajte, pokým sa objavia farebné čiarky. V závislosti od koncentrácie HCG hormónu sa výsledky môžu ukázať do 40 sekúnd. Kompletný výsledok by mal byť viditeľný do 5 minút. Nikdy nezisťujte výsledok testu po dlhšej dobe ako 10 minút od aplikácie vzorky moču.

Vyhodnotenie výsledku testu:

Negatívny výsledok: v testovacej časti sa objaví jedna ružová čiarka, ktorá potvrdzuje, že nie ste tehotná. Ak sa však menštruácia nedostavila, zopakujte test s novým prúžkom.

Pozitívny výsledok: ak sa objavia dve ružové čiarky v testovacej časti, znamená to, že ste tehotná. HCG hormón bol detekovaný vo Vašom moči. Jedna čiarka môže byť svetlejšia ako druhá, čo však nemá žiadny vplyv na pozitívny výsledok.

Chybný výsledok: ak sa v kontrolnom okienku nezobrazí žiadna čiarka, test bol vykonaný chybne. Test opakujte s novým prúžkom.

www.womansecret.sk

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

7 ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Na stiahnutie