Woman secret "Right time" jednokrokový prúžkový ovulačný test 5v1 Zväčšiť

Woman secret "Right time" Jednokrokový prúžkový ovulačný test 5v1

nové

Ovulačný test Woman secret "Right time"prúžkový 5v1 je dobrým pomocníkom pre páry, ktoré sa pokúšajú otehotnieť. Pomocou tohto testu môžete určiť s 99,5% presnosťou vaše najplodnejšie dni v mesiaci. Ovulačné testy fungujú na rovnakom princípe ako tehotenské testy.

www.womansecret.sk

Viac detailov

Žiadne vernostné body pre tento produkt.


5,40 €

Žiadne vernostné body pre tento produkt.


Detaily

Kedy začať s testom?

Nižšie uvedená tabuľka Vám pomôže určiť, kedy by ste mali začať s testovaním. Testovanie opakujte každý deň, až pokým test bude indikovať, že ovuláciu budete mať nasledujúcich 24-48 hodín. Ak chcete otehotnieť, je najlepší čas mať pohlavný styk v tomto časovom rozmedzí.

Pred uskutočnením ovulačného testu je potrebné poznať dĺžku menštruačného cyklu. Menštruačným cyklom sa rozumie počet dní rátaných od prvého dňa menštruačného krvácania do dňa predchádzajúceho prvému dňu menštruačného krvácania nasledujúceho cyklu. Predpokladá sa, že ovulácia nastáva v polovici cyklu.

Vzorky moču:

1. Nepoužívajte vzorky moču odobraté  zavčasu ráno, nakoľko ranný moč neobsahuje dostatok LH. Nedosiahli by ste správny výsledok

2. Na testovanie je najlepšie použiť moč odobratý medzi 10.-20. hodinou.

3. Používajte moč odobratý približne v rovnakom čase každého dňa testovania.

4. Znížte príjem tekutín 2 hodiny pred odberom vzorky moču, nakoľko môže dôjsť k zníženiu koncentrácie LH v moči.

Návod na použitie

1. Pred testovaním dbajte na to, aby ovulačný test a vzorka moču mali izbovú teplotu (18-30°).

2. Do čistej a suchej nádoby odoberte vzorku moču.

3. Testovací prúžok vyberte z ochranného obalu a uchopte ho za farebnú časť. Opačnej strany sa nedotýkajte, aby nedošlo ku skresleniu výsledku testu.

4. Testovací prúžok ponorte na 10 sekúnd do nádoby so vzorkou moču, ale len na vyznačenú časť (←MAX).

5. Položte ho na podložku (nie na savý papier!) a počkajte, kým sa objavia farebné čiarky. V závislosti od koncentrácie LH sa môže pozitívny výsledok objaviť do 40 sekúnd. Avšak na potvrdenie negatívneho výsledku počkajte na reakciu 10 minút. Nikdy nezisťujte výsledok testu po dlhšej dobe ako 30 minút od aplikácie vzorky moču.

Vyhodnotenie výsledku testu

Negatívny: Ak sa v testovacej časti objaví len jedna čiarka, prípadne sa objaví druhá čiarka, avšak výrazne bledšia, test je negatívny.

Pozitívny: Ak sú v testovacej časti rovnako viditeľné obidve čiarky, prípadne jedna čiarka je rovnaká alebo tmavšia ako druhá čiarka, ovuláciu budete mať pravdepodobne nasledujúcich 24-48 hodín. Ak chcete otehotnieť, je najlepší čas mať pohlavný styk pred uplynutím 48 hodín.

Chybný: Ak sa v testovacej časti neobjaví žiadna čiarka, test bol vykonaný chybne. Test opakujte len s novým prúžkom.

www.womansecret.sk

7 ďalšie produkty v rovnakej kategórii

Na stiahnutie